MENU
Jesteś tutaj: Legowiska Legowiska owalne

Legowiska owalne

W tej kategorii przedstawiamy Państwu legowiska owalne. Legowiska owalne są w sam raz dla szczeniaków, małych oraz średnich psów. Takie legowiska dopasowane są kształtem do ułożenia ciała psa podczas snu i odpoczynku. Zapewniają poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wysokie ranty chronią przed przeciągami w pomieszczeniach, a grube poduszki izolują od chłodnych podłóg.

Jak dobrać legowisko?

Wybór odpowiedniego legowiska jest jednym z najtrudniejszych, jaki czeka właściciela psa. Powinno ono zarówno spełniać funkcję wypoczynkową dla naszego ulubieńca, jak i pasować do wystroju. Musi mieć odpowiednią wielkość dla psa, a równocześnie mieścić się w przestrzeni dla niego przeznaczonej. Nie są to łatwe do pogodzenia wymagania. Staramy się pomóc w ich spełnieniu oferując wiele modeli i wzorów ułatwiających wybór tego najodpowiedniejszego.

Dobierając odpowiedni rozmiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje pies śpiąc. Jeśli nie mamy takiej możliwości zapytajmy hodowcę lub oprzyjmy się o informację o wielkości psa w ofercie. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycjiNie powinno jednak być zbyt duże, gdyż może to powodować, że ulubieniec nie będzie mógł wtulić się, szukając w nim bezpieczne schronienie.

Nasz sklep oferuje legowiska najwyższej jakości od Polskich producentów znanych i uznanych marek tj. Amiplay, HobbyDog, Chloe's Home oraz Oh Charlie. 


Legowiska owalne dla psów sklep

Wyjątkowe legowiska owalne dla psów - najwyższej jakości w najlepszych cenach.
Legowisko dla małego i dużego psa, legowisko dla szczeniaka - sklep Psie Sprawki

Kategorie:
Rozmiar:
Sortuj:
Na stronie:
Następna strona

Sklep internetowy Psie Sprawki
Legowisko dla psa, transporter dla psa, smycz, szelki i zabawki dla Twojego psa - sklep online.
Produkty tylko najlepszej jakości - w najlepszych cenach!