MENU
Jesteś tutaj: Pozostałe akcesoria Szelki Szelki regulowane Guard

Szelki regulowane Guard

Jak dobrać szelki?

Szelki regulowane Guard najlepiej odpowiadają wymogom i budowie anatomicznej psów. Nie krępują ruchów, pozwalając na prawidłowe rozłożenie nacisku oraz odciążając kręgosłup. Dodatkową zaletą są dwa zatrzaski pozwalające łatwiej założyć szelki.

Szelki guard są w pełni regulowane w trzech płaszczyznach z wychylną przednią obręczą, co pozwoli na jeszcze lepsze dopasowanie do różnych, nawet nietypowych psich sylwetek.

Szelki Guard to doskonały wybór na codzienne spacery z ulubieńcem. Szczególnie dobrze sprawdzą się w czasie aktywności lub dla psa płochliwego. Szelki są zbudowane tak, aby uniemożliwić wydostanie się ulubieńca i jak najlepiej rozłożyć obciążenie w czasie aktywności. Zastosowanie mocnych metalowych regulatorów zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo.

Duży zakres regulacji obu pętli pozwala na dokładne dopasowanie szelek do psa, a także pozwalają na używanie szelek przez szybko rosnące szczeniaki. Szelki amiplay Guard łatwo się zakłada, w czym pomagają dwie klamry. Mocne stalowe kółka do przypięcia smyczy zapewniają bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Pomagają w tym także estetyczne, mocne obszycia.

Kategorie:
Rozmiar:
Kolor:
Sortuj:
Na stronie:

Sklep internetowy Psie Sprawki
Legowisko dla psa, transporter dla psa, smycz, szelki i zabawki dla Twojego psa - sklep online.
Produkty tylko najlepszej jakości - w najlepszych cenach!